Είμαι Σούπερ-Μπαμπάς
![](https://valexromastizoi.gr/wp-content/uploads/2016/06/diloseis_super_mpampas.png)
Καλημέρα καλημέρααα! Στη δουλειά είμαι the best, δίνω τον εαυτό μου όλο και παράγω έργο. Το σπίτι μου είναι η εστία μου. Τα παιδιά μου είναι η πραγματική δημιουργία μου, η κληρονομιά που αφήνω πίσω μου. Δείχνω το δρόμο στα παιδιά μου να είναι πάντα ο καλύτερός τους εαυτός, μέσα στην υγεία, τη χαρά, τη δράση. Είμαι πάντα δίπλα τους και τα στηρίζω. Σήμερα, είμαι SuperΜπαμπάς!
#superdad #φυσιολογία #γλώσσα
Tags:Quotes